Manevi Şahsiyet Uzmanı Sarrafoğlu Merzifon’da

Türkiye Gençlik Vakfı Merzifon Temsilciliği gençlerle beraber etkinliklerine devam ediyor.

http://www.merzifonpusula.com/sarrafoglu-genclerle-bir-araya-geldi/9243/

Haziran 2017 tarihinde Merzifon’da kurulan ve kısa sürede birçok etkinliğe imza atan Merzifon TÜGVA etkinliklerine devam ediyor.

Merzifon İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik TÜGVA Merzifon Temsilciliği koordinesinde ‘Bakmak Görmek’ konulu sunum gerçekleşti.

Manevi Şahsiyet Eğitim Uzmanı Fahri Sarrafoğlu’nun konuşmacı olarak davet edildiği sohbette Kur’an’a bakış konusu ele alındı.

Faydalı geçen sohbette öğrenciler merak ettiklerini Sarrafoğlu’na sorma imkanı buldular. Sohbet sonrası Sarrafoğlu, “Merzifon İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile “Bakmak görmek” ile ilgili güzel bir sohbet yaptık. Kur’an-ı kerim ile içli dışlı olmanın gerekliliği üzerinde durduk. Kuran’a bakışımızın yüzeysel değil daha derinden ve günlük hayatımızda daha çok istifade etmek için Onu çok iyi tanımanın öneminden bahsettik. TÜGVA Merzifon temsilciliğine ve katılımcı öğrencilerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Faydalı geçen sohbet sonrası TÜGVA Merzifon İlçe Temsilcisi Polat Kanık, “TÜGVA Merzifon İlçe Temsilciliği olarak Gazeteci-Yazar Kişisel Gelişim Uzmanı Fahri Sarrafoğlu hocamızı vakfımızda misafir ettik. Hocamız, ‘Bakmak ve Görmek’ adlı sunumunu gerçekleştirdi. Verimli, bereketli ve bol muhabbetli bir program oldu. Hocamıza teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

http://www.merzifonpusula.com/sarrafoglu-genclerle-bir-araya-geldi/9243/

Yorum yapın