“Düşün, Konuş, Dinle” Semineri

Genç MÜSİAD Eğitim ve Sosyal Faaliyetler Birimi tarafından düzenlenen “Düşün, Konuş, Dinle” başlıklı seminer, 11 Temmuz 2009 tarihinde, Fahri SARRAFOĞLU’nun sunumu ile MÜSİAD Genel Merkez Binasında gerçekleştirildi.

Seminere, Genç MÜSİAD Başkanı Fatih UYSAN, 3. Dönem Başkanı Seyyid Mahmut NEBATİ, Başkan Yardımcısı K. Levent KAYA, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Genç MÜSİAD üyesi katıldı.

İnteraktif olarak gerçekleşen seminerde, toplum önünde kişinin kendisini nasıl daha iyi ifade edebileceği hususuna yer veren ve hikâyeler anlatan Fahri SARRAFOĞLU, kısa videolar izleterek, örneklemelerde bulundu. 

“Bir kişiye bir şeyi kabul ettirmenin yolu, o kişiyi iyi tanımaktan geçer.” diyen Fahri SARRAFOĞLU, insanları daha iyi tanıyabilme yöntemleri ile kişinin kendisini en iyi şekilde ifade edebilmesi hususunda önemli bilgiler verdi. Konuşma, dinleme ve düşünme konularında uygulamaların yer aldığı seminerde, katılımcıların hayatta pratik olarak uygulayabileceği yöntemler hakkında bilgi verildi. 

“İnsanları sorularınızla tanıyın.” diyen Fahri SARRAFOĞLU, seminerde Genç MÜSİAD üyelerine sorular yönelterek, kişilik analizleri yaptırdı.

Faydalı geçen seminerin sonunda Genç MÜSİAD Başkanı Fatih UYSAN, muhteşem sunumu dolayısıyla Fahri SARRAFOĞLU’na teşekkürlerini sunarak, hediyesini takdim etti. Seminer, aramıza yeni katılan üyelere yönelik yapılan rozet töreni ile sona erdi.Yorum yapın